Фінансові гранти у 3-х областях від Естонської ради у справах біженців

Домогосподарства, що постраждали через російську агресію, можуть отримати екстрену грошову грантову підтримку. Естонська рада у справах біженців наразі розпочала реалізацію «Програми екстреної підтримки доступу до засобів для існування» 2023-2024 рр. Дана програма створена з метою налагодження стабільних доходів українських домогосподарств у Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях.

Організація надасть гранти у розмірі до 36 000 грн для понад 400 домогосподарств задля створення нових або подальшого розвитку вже існуючих джерел доходів та допомогу для у досягнення рівня прожиткового мінімуму.

Дана програма екстреної допомоги здійснюється завдяки підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance та втілений разом з Acted Ukraine.

Екстрена грошова допомога надається з метою запуску або відновлення таких видів господарської діяльності:

➤ надання послуг: пошив або ремонт одягу, ремесла, будівництво або ремонт, побутові послуги, послуги краси, тощо

➤ виробництво харчової продукції: випічка, виготовлення напівфабрикатів, хлібу, тортів, тощо

➤ городництво: вирощування овочів та фруктів в теплицях та на городі, тощо

➤ тваринництво: виробництво яєць або буд-яких видів м’яса

➤ виробництво молочної продукції

➤ городництво: вирощування овочів та фруктів в теплицях та на городі, тощо

➤ бджолярство: розведення та отримання продуктів бджолярства

➤ інші види сільського господарства

Для чого можуть бути використані грантові кошти:

Грошові гранти надаються для придбання комбінацій товарів та послуг, якщо очікувана діяльність збільшить виробництво продуктів харчування та / або отримання прибутку.

Зверніть увагу, що заявки, які пропонують тільки покращені умови здійснення господарської діяльності, або що вимагають тільки покриття витрат на навчання – до розгляду не приймаються.

Хто може отримати допомогу

Отримати фінансовий грант мають право домогосподарства з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областях, які втратили засоби, що необхідні для забезпечення родин внаслідок війни.

У випадку ухвалення позитивного рішення грошова допомога буде нарахована на зазначений Вами банківський рахунок.

Як отримати допомогу

Щоб отримати фінансовий грант, потрібно заповнити та надіслати заявку за посиланням (для подачі заяви потрібно створити обліковий запис).

Обробка запиту розглядають протягом 2 – 3 тижнів. Якщо виникнуть додаткові запитання стосовно Вашої заявки, з Вами звʼяжуться фахівці організації за допомогою e-mail, яку Ви вказали в анкеті. Про результати розгляду Вас повідомлять додатково. Якщо Вас відберуть для участь у програмі, з Вами підпишуть письмовий договір.

У разі виникнення проблем з доступом до заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами: +38 067 508 08 39, [email protected]

Для подачі скарги, пропозиції або у разі виникнення питань до технічної підтримки, зверніться на гарячу лінію представництва Естонської ради у справах біженців за номером телефону: +38 (067) 861 79 98, з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 16:00 г.

Схожі записи

Новини партнерів