Фінансова підтримка сімей з Мелітополя, які мають дітей з інвалідністю 

Сім’ї, в яких виховують особливих дітей, завжди мають необхідні у суспільній увазі та підтримці. На жаль, війна поглибила цю проблему. Нерідко родини з особливими дітьми змушені ставати переселенцями, залишати рідний дім через загрозу для життя. Аби підтримати такі родини, Центр захисту та підтримки дітей та сімей реалізує благодійну програму, якою передбачена фінансова допомога. Підтримка розрахована на сімей зі статусом ВПО, які виїхали з Мелітополя і наразі проживають у місті Запоріжжя. Головною умовою отримання допомоги є наявність у родині дитини з інвалідністю.

Хто може отримати допомогу 

Родини, які мають дітей з особливими потребами, можуть стати учасником програми та отримати грошову допомогу, якщо вони відповідають наступним умовам проєкту:

  • Евакуювалися під час війни з міста Мелітополя.
  • Мають статус внутрішньо переміщених осіб.
  • Зареєстровані та проживають у місті Запоріжжя.
  • Мають дитину з інвалідністю.

Для одержання коштів важливо відповідати одночасно усім вимогам, а також потрібно пред’явити підтверджуючі документи.

Як отримати допомогу 

Внутрішні переселенці з Мелітополя, що проживають у Запоріжжі та мають дітей з інвалідністю, можуть отримати допомогу у вигляді благодійних з фінансових виплат. Для цього їх необхідними заповнити реєстраційну електронну форму, яка розміщена за посиланням. Щоб отримати грошову підтримку, важливо надати документи, що підтверджують статус ВПО та інвалідність дитини.

Після опрацювання анкети, працівники Центру захисту та підтримки дітей та сімей зв’яжуться із заявниками, використавши контактні дані із реєстраційної форми.

Схожі записи

Гуманітарна допомога дітям

Центр гуманітарної допомоги «Совине Гніздо» разом з Par...

Акція від Приватбанк – вигравайте 100 000 грн

Приватбанк запустив акцію «Пірнайте в літо з Mastercard...

Новини партнерів