Фінансова підтримка для прийомних родин

Воєнні події в Україні поглибили соціальну проблему сирітства. Діти, позбавлені піклування рідних батьків, потребують особливої турботи й уваги. З цієї причини  держава сприяє тому, щоб якомога більше сімей ставали прийомними та організовували дитячі будинки сімейного типу. Це дарує знедоленим українським дітям сімейний затишок і шанс на успішне майбутнє. Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” підтримує такі сім’ї. Наразі діє програма, через яку надається фінансова допомога для прийомних родин і ДБСТ. Розмір допомоги на одну дитину становить 10800 гривень. Сума виплачується кожного місяця трьома платежами у розмірі 3600 гривень. Період, на який призначається грошова допомога, — 3 місяці. Проєкт підтримки має географічне обмеження, діє лише на території визначених організаторами регіонів України. Отримати виплати можуть як місцеві жителі цих регіонів, так і ВПО.

Хто може отримати допомогу 

Програмою визначені такі категорії родин, що можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду:

  • опікуни;
  • прийомні родини;
  • ДБСТ.

Обов’язковою умовою є взяття під опіку дітей в нинішньому 2024 році. Підтримка розрахована на сім’ї з таких регіонів України: Львівщина, Закарпаття, Івано-Франківщина, Чернівеччина, Київщина, Харківщина, Полтавщина, Чернігівщина, Миколаївщина, Одещина, Дніпропетровщина, Сумщина та Запоріжчина.

Як отримати допомогу

Вказані вище категорії родин можуть скористатися програмою й отримати допомогу після реєстрації за посиланням. Крім заявки на участь, прийомні сім’ї та ДБСТ повинні надати такі документи:

  1. Особиста заява.
  2. Дозвіл на обробку особистих даних дітей та заявника.
  3. Паспорт, ідентифікаційний код та документ про місце прописки заявника.
  4. Довідка про статус ВПО дітей і заявника (лише для переселенців).
  5. Свідоцтва про народження усіх дітей, над якими встановлено опіку.
  6. Банківські реквізити, на які в подальшому буде виплачуватися підтримка.
  7. Фінансова звітність про використання цільових коштів, отриманих від фонду.

Контактні дані для запитань і більш детальної інформації: [email protected] — електронна адреса благодійної організації “СОС Дитячі Містечка”.

Схожі записи

Надання стипендій для української молоді

Підтримка творчої, обдарованої і цілеспрямованої молоді...

До 53 280 грн для родин у Запорізькій області

Завдяки підтримки Швейцарського агентства з розвитку та...

Новини партнерів