Фінансова допомога для ВПО у Вінницькій області

Через постійні обстріли з боку ворога кількість внутрішньо переміщених осіб збільшується, як і збільшується необхідність у наданні допомоги для таких громадян. То ж, завдяки фінансової підтримки Swiss Solidarity (Швейцарія) громадська організація «ВІСЬ» разом у партнерстві з благодійним фондом Солідар Свісс Україна здійснює попередню реєстрацію на отримання грошової допомоги у м. Вінниця та Вінницької області. Розмір підтримки становить 3 600 грн на місяць на 1 особу протягом 3х місяців (загальний розмір складає 10 800 грн на 1 особу). Також надається підтримка у вигляді дотації на підготовку до зими, розмір якої становить 26 000 грн на одне домогосподарство. Благодійна допомога надається в межах проєкту «Гуманітарне реагування в Україні ІІ».

Хто може отримати допомогу

Грошову допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи (після 24.02.2022 р.), які наразі перебувають у м. Вінниця та Вінницькій області та які мають всі нижчезазначені критерії вразливості:

  • прибули з наступних регіонів: Київський, Донецький, Херсонський, Харківський, Полтавський, Миколаївський, Запорізький, Одеський, Луганський, Сумський, Чернігівський, Дніпропетровський та м. Київ;
  • мають інвалідність І і ІІ групи

Фінансова підтримка розрахована на осіб, які не отримували та не реєструвалися на отримання такої допомоги від міжнародних організацій протягом останніх х місяців.

Як отримати допомогу

Форма для заповнення на отримання фінансової допомоги знаходиться за посиланням. В анкеті зазначте наступне:

  • з якої області Ви приїхали
  • де Ви проживаєте зараз
  • ПІБ
  • вік
  • номер телефону тощо

Якщо Ви підпадаєте під усі критерії, з Вами звʼяжеться фахівці організації стосовно подальшої реєстрації.

Зверніть увагу, що при реєстрації потрібно мати при собі підтверджуючи документи.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся на лінію звернень за номером телефону: +38 (066) 100 90 64, +38 (068) 797 31 61. Графік роботи: з понеділка по пʼятницю, з 10:00 до 17:00 г.

Схожі записи

Новини партнерів