Фінансова допомога для внутрішніх переселенців Рівного

Громадяни, що змушені були евакуюватися з небезпечних регіонів України до інших областей, мають багато викликів та труднощів на новому місці. Житлове питання — одна із актуальних проблем внутрішніх переселенців. Для підтримки в цьому Норвезька рада у справах біженців в Україні реалізує благодійний проєкт, яким передбачена фінансова допомога для ВПО. Отримати її можуть переселенці у місті Рівному. Розмір допомоги покриває витрати на оренду тимчасового помешкання або покращення побутових умов в місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Кошти будуть видаватися упродовж 6 місяців. Для того, щоб громадяни змогли отримати необхідну підтримку, з 3 червня 2024 року громадська організація “Центр Інтеграції” буде надавати консультації щодо даних фінансових виплат.

Хто може отримати допомогу 

Внутрішньо переміщені особи, що зареєстровані й проживають у місті Рівному, можуть отримати фінансову допомогу на оплату житлових послуг, якщо відповідають таким вимогам програми:

  • орендують квартиру чи будинок для тимчасового проживання;
  • мешкають у спеціально створених місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

В обох випадках кошти надаються для покращення житлово-побутових умов українців.

Як отримати допомогу 

Переселенці Рівного можуть отримати допомогу для оплати послуг за житло, якщо звернутися до громадської організації за вказаним номером телефону: +38 (096) 745 01 00. Організатори благодійного проєкту нададуть всю детальну інформацію щодо фінансової підтримки та етапів оформлення заявки.

Контактні дані для консультації та запитань: 0362 400 400.

Адреса: місто Рівне, вулиця, Словацького, 3а.

Схожі записи

Новини партнерів