Фінансова допомога для підтримки українського бізнесу

Внаслідок війни економічна галузь нашої держави потребує великої підтримки. На жаль, значна частина бізнесу була зруйнована. Сьогодні багато підприємців мають намір і потребу відновити чи організувати нову підприємницьку діяльність. Норвезька рада у питаннях біженців, котра постійно надає підтримку для українців, організувала програму, яким передбачена підтримка власного бізнесу. Фінансова допомога має призначення для реконструкції, відновлення чи організації нового бізнесу на території Волині, Львівщини, Тернопільщини або Хмельниччини, котрі є відносно безпечні регіони України. Розмір допомоги у вигляді грантів становить 5 000 доларів. Крім того, підприємці отримають в рамках проєкту технічну підтримку й навчання з організації бізнесу. Особливо актуальна дана пропозиція для бізнесменів, що мають статус ВПО і змушені організовувати власний бізнес на новому місці проживання.

Хто може отримати допомогу 

Українці, котрі бажають розпочати чи відновити бізнес, можуть отримати фінансову допомогу, за умови відповідності таким вимогам благодійної програми:

  • Організація чи відновлення підприємницької діяльності на території Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини або Волинської області.
  • Бізнес відповідає всім вимогам законодавства України.
  • Наявний конструктивний бізнес-план, згідно з яким можливе створення нових робочих місць, зокрема, для людей з інвалідністю та жінок.
  • Досягнення власником бізнесу вісімнадцятиріччя.
  • Бізнес буде мати позитивний вплив на розвиток суспільства.
  • Підприємницька справа не має зв’язку з виробництвом або продажем алкоголю чи тютюнових виробів.
  • У випадку сімейної бізнесової справи, анкета подається лише від одного члена родини.

Важливо подати заявку на участь до 25.03.2024 року.

Як отримати допомогу 

За умови відповідності вимогам проєкту, власники бізнесу повинні надіслати анкету за цим посиланням. Взяти участь в програмі можуть переселенці та місцеве населення вищеназваних регіонів України. Заявки, котрі будуть надіслані після 25 березня 2024 року розглядатися не будуть. Реєстрація в проєкті не є гарантією того, що заявник зможе отримати допомогу. Підтримка буде надана тим власникам бізнесу, що відповідатимуть визначеним критеріям відбору. Реєстрація та участь в програмі є безоплатною.

Контактні дані для запитань та консультацій: 0 800 302 007

Листи можна надсилати на таку електронну адресу: [email protected].

Схожі записи

Новини партнерів