Фінансова допомога для ДБСТ

Дитячий будинок сімейного типу має на меті створити родинний затишок та адаптувати до соціального життя дітей, що позбавлені піклування батьків або дітей-сиріт. На жаль, прийомні батьки багатьох таких родин змушені були разом із своїми сім’ями евакуюватися до більш безпечних регіонів внаслідок воєнних подій. Аби підтримати такі дитячі будинки сімейного типу, благодійна організація «СОС Дитячі Містечка» розпочала проєкт, яким передбачена фінансова допомога для ДБСТ, батьки чи опікуни яких мають статус ВПО. Розмір допомоги не може бути вищим за 22 372 грн. Підтримка виплачується щомісячно до кінця грудня поточного року і призначена для оплати орендованого житла для дитячих будинків сімейного типу.

Хто може отримати допомогу

Дитячі будинки сімейного типу можуть отримати фінансову допомогу для оплати винайму помешкання, якщо прийомні батьки, опікуни ДБСТ мають статус внутрішньо переміщених осіб та були змушені евакуюватися з таких регіонів:

  • Зона ведення активних бойових дій.
  • Прифронтові населенні пункти.
  • Тимчасово окуповані території.

Скористатися можливістю отримати підтримку для орендованого житла можна в усіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій на Донеччині, Херсонщині, Запоріжчини, Дніпропетровщини та Харківщини.

Як отримати допомогу 

Прийомні батьки (опікуни) в дитячих будинках сімейного типу, що є внутрішні переселенці, можуть отримати допомогу на орендну оплату за житло, якщо виконають наступні умови проєкту:

  1. Звернутися до регіональної служби у справах дітей за місцем фактичного проживання з проханням написати звернення про необхідну підтримку для дитячих будинків сімейного типу. 
  2. Надіслати отриманий лист на електронну пошту благодійного фонду за посиланням.

Контактні дані

e-mail: [email protected].

Схожі записи

До 200 000 грн на ремонт пошкодженого житла

В Україні запустили єВідновлення — це державна програма...

Новини партнерів