Фінансова допомога випускникам ЗВО у розмірі 12 405 грн

Випускники, які здобули вищу освіту зможуть отримати одноразову адресну грошову допомогу відповідно до постанови КМУ від 26 вересня 2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів». Допомога надається у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який установлен на 1 січня поточного календарного року. Прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2022 року становить 2 481 грн., тобто розмір одноразової адресної допомоги складає 12 405 грн.

Хто може отримати допомогу

Фінансову допомогу зможуть отримати випускники закладів вищої освіти, які здобули наступний освітньо-кваліфікаційний рівень.

  • в межах спеціальності (галузі знань) «01 Освіта/Педагогіка»:

— молодшого спеціаліста;

— молодшого бакалавра;

— бакалавра;

— магістра.

  • в межах іншої спеціальності і галузі знань:

— бакалавра;

— магістра.

Також, обовʼязковою умовою для отримання виплат є укладення трудового договору на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти строком на 3 роки.

Як отримати допомогу

Для отримання фінансової допомоги потрібно звернутися до ЗВО, де Ви отримали диплом та подати заяву на її отримання до закладу вищої освіти, де випускник отримав диплом. До заяви необхідно додати наступні документи:

✓ копію трудової книжки (за наявності);

✓ копію договору про роботу на посаді педпрацівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Відповідну заяву необхідно подати до 10 жовтня. Рішення щодо кількості одержувачів допомоги приймається управліннями (департаментами) освіти і науки Київської міської державної адміністрації та обласних державних адміністрацій.

Грошові виплати можна отримати до кінця поточного року, що настає після року, в якому було завершено навчання.

У разі зміни місця роботи випускника (на аналогічній посаді) необхідно укласти новий договір протягом 30 календарних днів.

Схожі записи

Безкоштовний одяг для дітей від Футурама

Громадська організація Футурама наразі проводить попере...

Грошова допомога від CARE Ukraine

Міжнародна гуманітарна організація CARE Ukraine надає б...

Новини партнерів