Фінансова допомога від 18 000 грн громадянам України від Vidnova Fellowship. Програма діє як для українців, що знаходяться за кордоном, так і для тих, хто залишився в країні

Спільнота Vidnova Fellowship у партнерстві з Іншою Освітою за підтримки німецької спілки MitOst e.V надає індивідуальну підтримку українцям, які повернулися з-за кордону, та ті, які залишилися там працювати.

Розмір щомісячної стипендії становить від 18 000 грн.

Мета програми – надати підтримку громадян, що дозволить їм продовжити роботу та встановити необхідні зв’язки з іншими українськими та європейськими організаціями. Ініціатива в Україні діятиме до лютого 2023 року.

Хто може отримати допомогу

Підтримку можуть отримати фахівці, які мають досвід у наступних сферах:

  • соціальне підприємництво та інновації
  • культурний менеджмент
  • захист прав людини
  • неформальна освіта
  • мистецтво
  • медіа
  • екологія та охорона навколишнього середовища.

Як отримати допомогу

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити заявку онлайн до 10 вересня включно. Онлайн-форма на участь у конкурсі за посиланням.

У реєстраційні формі необхідно зазначити ПІБ, номер Вашого телефону, e-mail, в якому місці Ви проживали до початку війни та де Ви перебуваєте наразі. Також необхідно розповісти про себе, чим Ви займаєтесь, для чого необхідна допомога тощо.

За цією програмою, громадянин може отримувати стипендії, що розраховані на базі реальної вартості життя у відповідних країнах. Наприклад, у разі проживання у Німеччині – 1 500 Євро.

Тривалість участі в проєкті узгоджується приймаючою організацією разом з заявником, з урахуванням індивідуальних потреб учасника/-ці але має не менш як 3 місяці та не більше 12 місяців.

У разі виникнення додаткових запитань, або якщо необхідна допомога при заповненні онлайн форми, Ви можете звернутися до Марини:

e-mail: [email protected]

телеграм-канал: Telegram:t.me/MarynaGoncharenko

Схожі записи