Фінансова допомога від «СОС Дитячі Містечка Україна»

Благодійна недержавна організація СОС Дитячі Містечка надає багатоцільову фінансову допомогу сімʼям, що були вимушені покинути свої домівки. Розмір грошової допомоги становить від 2 200 грн до 6 600 грн на одного члена родини.

Хто може отримати допомогу

Фінансову допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені родини, в яких виховуються від трьох дітей, віком до 18 років та які мають статус:

  • сімʼя опікунів – влаштування дітей-сиріт та дітей-вихованців (дітей, позбавлених батьківського піклування), в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цією дитиною з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів (дитина на вихованні у одного із батьків);
  • прийомна сімʼя – сімʼя або особа, яка не перебуває у шлюбі, та яка добровільно за відповідну плату взяла на виховання та спільне проживання до себе від 1 до 4 прийомних дітей;
  • дитячий будинок сімейного типу окрема – сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей-вихованців.

Також сімʼї проживають у наступних областях України:

❱ Київській

❱ Чернігівській

❱ Дніпропетровська

❱ Харківській

❱ Миколаївській

❱ Запорізькій

❱ Сумській

❱ Житомирській

❱ Луганській

❱ Донецькій

❱ Одеська

❱ Херсонській

Як отримати допомогу

Для отримання допомоги необхідно заповнити та подати заявку онлайн за посиланням.

У заявці потрібно зазначити Ваші персональні дані, номер телефону, за допомогою якого можно з Вами звʼязатися, склад сімʼї, зареєстроване місце проживання та фактичне місце проживання.

Одна сім’я може подати лише одну заявку. Допомога виплачується на імʼя заявника. Розмір допомоги становить 2 200 грн на одну особу, але не більше ніж 6 600 грн на одну особу за весь період виплат допомоги, а саме за 3 місяці.

На даному етапі пріоритет для отримання допомоги надається заявникам з Херсонської, Луганської, Запорізької, Чернігівської та Харківської областях.

У разі виникнення додаткових запитань Ви може звернутися за допомогою тел.: (044) 232 9581 або email: [email protected].

Схожі записи

Гуманітарна допомога сімʼям у Донецькій області

Краматорську родини з дітьми до 3х років можуть отримат...

Грошова допомога для сімей із дітьми 

Важливою ділянкою роботи громадських організацій є захи...

Новини партнерів