Фінансова допомога від фонду Ліки для України

Благодійний фонд Ліки для України надає фінансову допомогу українцям, яким не вистачає грошей на оплату необхідних препаратів. Фонд працює з партнерами з країн ЄС, отримує гроші від небайдужих співгромадян, іноземних громадян і може купувати ліки власним коштом, а потім відправляти їх нужденним.

Розмір допомоги залежить від вартості препаратів. Максимальна сума компенсації складає 500 грн.

Хто може отримати допомогу

Отримати фінансову допомогу на купівлю ліків можуть:

Допомога надається переселенцям, які проживають по всій території України. На неї можуть розраховувати громадяни, які її потребують: родини, які втратили годувальника, батьки, які поодинці виховують дітей, переселенці тощо.

Як отримати допомогу

Для оформлення заявки, щоб отримати допомогу потрібно зайти до додатку Liki24 на сайті фонду (проскрольте сторінку сайту донизу), зареєструватися та заповнити спеціальну форму. Заявку розглянуть, закуплять ліки та доставлять за вказаною у формі адресою у будь-який кінець країни за допомогою Укрпошти, Нової пошти або курʼєром по Києву.

Обсяг фінансової допомоги від благодійного фонду Ліки для України становить 50% вартості лікарських препаратів. 500 грн виділяються одразу після активації заявки до Liki24. Витрачати їх відразу необов’язково, можна поділити на частини.

Отримати гуманітарну підтримку можна упродовж 3х днів після оформлення заявки. За вартості ліків понад 1000 грн доставка безкоштовна.

Схожі записи

Як отримати допомогу від фонду Діти Дітям

Благодійний фонд Діти Дітям надає допомогу українським ...

Безкоштовне житло для захисників Маріуполя

Маріуполь — місто, яке зазнало колосальних втрат і руйн...

Новини партнерів