Фінансова допомога українцям від ВБФ «Деполь Україна»

Всеукраїнський благодійний фонд «Деполь Україна» надає грошову допомогу українцям, які постраждали від російської агресії. Розмір допомоги становить 6 660 грн. Допомога надається переселенцям для вирішення нагальних проблем та для адаптації у зв’язку із переїздом у нове місто. Виплати будуть здійснюватися по 2 220 грн протягом трьох місяців.

Хто може отримати допомогу

Отримати фінансову підтримку зможуть громадяни, які належать до таких категорій:

  • наявність довідки переселенця (ВПО) з тимчасово окупованих територій України або територій проведення воєнних дій з терміном не більше 30 днів на момент подачі заявки
  • наявність довідки ВПО (будь-якого терміну) з тимчасово окупованих територій України або територій проведення воєнних дій, якщо у Вашій сімʼї є неповнолітні діти (до 18 років)
  • У Вашій сімʼї, яка має прописку у Харківській області, є неповнолітні діти (до 18 років)

Заявки на отримання допомоги для Харкова тимчасово не приймаються. Чекайте новин про новий збір заявок на отримання допомоги найближчим часом

Області, які входять в категорію територій проведення воєнних дій:

❱ Шосткінський район (Сумська область)

❱ Луганська область (вся територія області)

❱ Донецька область (вся територія області)

❱ Нікопольський район (Дніпропетровська область)

❱ Запорізька область (вся територія області)

❱ Харківська область (вся територія області)

❱ Херсонська область (вся територія області)

❱ Куцурубська сільська територіальна рада (Миколаївська область)

❱ м. Очаків (Миколаївська область)

Грошову допомогу від фонду можна отримати за умови, якщо особа не отримувала протягом останніх 3 місяців фінансової допомоги від інших організацій. Допомога від держави не враховується (єДопомога).

Фінансова допомога від Деполь Україна надається громадянам України будь-якого віку, за умови наявності всіх необхідних документів і відкритого банківського рахунку (картки банку)

Як отримати допомогу

Для отримання допомоги потрібно заповнити онлайн форму заявки за посиланням, відповідно до регіону Вашого поточного проживання:

Після реєстрації анкети будуть розглянуті спеціалістом і відібрані в черзі пріоритету. Якщо Ви відповідати критеріям, наші співробітникизв’яжуться з Вами за номером телефону, який було зазначено в анкеті. Після чого Вам потрібно буде приїхати в центр у Вашому місті (Київ, Одеса) для оформлення необхідних документів.

Якщо Вашу заявку не буде відібрано, Ви отримаєте про це лист на e-mail. Обовʼязково перевіряйте папку спам.

Подачу заявки можна повторити у наступному місяці. Заявки приймаються 1 раз на місяць протягом 1 тижня. Допомога надається не частіше 1 разу на рік.

У сімʼї, що проживає в одній квартирі або домі (одне домогосподарство) фінансову допомогу зможуть отримати не більше, як 4 члени, навіть за умови відповідності всім критеріям та наявності документів.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся за номером телефону: +380 800 300 017

Схожі записи

Безоплатне житло для переселенців у м. Київ

Благодійний фонд СИНЕРГІЯ заради ДОБРОБУТУ створює житл...

Гуманітарна допомога від фонду ТурботаЄ

ТурботаЄ – це люди, які об’єдналися для здійснення воло...

Гуманітарна допомога від фонду Щедрик

Благодійний фонд Щедрик у партнерстві з громадською орг...

Новини партнерів