Фінансова допомога у Івано-Франківській області

З 2 листопада 2023 року Івано-Франківська обласна організація Червоного Хреста України за підтримки Швейцарського Червоного Хреста розпочинають прийом заявок на отримання грошової допомоги українцям.

Хто може отримати допомогу

Отримати цільову фінансову підтримку можуть ВПО, які зареєстровані на території Івано-Франківської обʼєднаної територіальної громади та які відповідають наступним критеріям:

  • особи з інвалідністю І та ІІ групи
  • виховують дитину (дітей) з інвалідністю
  • одинокі мати / батько, які самостійно виховують дитину та не отримують допомоги на виховання / аліменти від іншого з батьків

Програма багатоцільової фінансової допомоги надається громадянам, які зареєстровані в Івано-Франківської обʼєднаної територіальної громади та які підпадають під наступні категорії:

  • особи, які мають інвалідність І або ІІ групи внаслідок військової агресії
  • ВПО з інвалідністю І або ІІ групи
  • переселенці (ВПО), які мають дитину (дітей) з інвалідністю

При собі обовʼязково потрібно мати копії таких документів, що підтверджують особу та засвідчують належність до відповідної категорії.

Як отримати допомогу

Заявки на отримання фінансової допомоги приймаються з 10:00 до 16:00 г, з понеділка до пʼятниці за адреосю: м. Івано-Франківськ, вул. Шухевичів, буд. 21 Б.

Запити приймаються до 10 листопада 2023 року.

У разі виникнення додаткових запитань, зверніться до Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за номером телефону: +38 (050) 687 88 17 / +38 (068) 176 21 70.

Контактні дані

телефон: +38 (050) 687 88 17 / +38 (068) 176 21 70

e-mail: [email protected]

Схожі записи

Гуманітарна допомога від Карітас Україна

Карітас Україна працюють по всій території України, окр...

Грошова допомога на оренду житла у 3х областях

Благодійний фонд «Право на захист» разом з УВКБ ООН нар...

Новини партнерів