Фінансова допомога переселенцям. Оновлено перелік окупованих територій

З вересня набули чинності нові умови виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Так, відповідно до Наказу від 13.09.2022 р. № 206 «Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року N 75» фінансову допомогу у розмірі 2000 грн та 3000 грн зможуть отримати мешканці наступних областей:

Дніпропетровська область (громади у Криворізькому, Нікопольському та Синельниківському районах)

Донецька область (вся)

Запорізька область (вся)

Луганська область (вся)

Миколаївська область (громади у Баштанському, Вознесенському та Миколаївському районах)

Сумська область (громади в Конотопському, Охтирському, Сумському та Шосткинському районах)

Чернігівська область (громади в Корюківському, Новгород-Сіверському та Чернігівському районах)

Харківська область (вся)

Херсонська область (вся)

Більш детальну інформацію стосовно оновленого Переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) дивиться за посиланням.

Нагадаємо, що переселенці, житло яких пошкоджене або зруйноване зможуть отримати грошову підтримку. Таку допомогу будуть виплачувати щомісяця впродовж дії воєнного стану в Україні та один місяць після того, як його скасують. Як і де оформити допомогу читайте тут.

У будь-якому разі, щоб отримати грошову допомогу необхідно зареєструватися як внутрішньо переміщена особа (ВПО) у відповідному Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) за новим місцем перебування (як це зробити та які ЦНАПи працюють дивиться тут) або за допомогою «Дії» (детальна інструкція).

Схожі записи

Новини партнерів