Фінансова допомога для ВПО в Івано-Франківському районі

Бойові дії на території східних регіонів України становлять постійну загрозу для життя та здоров’я місцевого населення. Саме тому мешканці цих населених пунктів змушені евакуюватися, залишати рідні оселі і оформляти статус внутрішньо переміщених осіб. Для полегшення життя на новому місці, швидшої адаптації і вирішення нагальних побутових проблем благодійна громадська організація Товариство Червоного Хреста України в Івано-Франківській області надає підтримку переселенцям. Грошова допомога надається багатьом категоріям громадян, що мають статус ВПО, зареєстрований на території Івано-Франківщини. Розмір допомоги можна дізнатися безпосередньо при особистому отриманні в благодійній організації.

Хто може отримати допомогу 

Отримати грошову допомогу можуть громадяни, які мають статус ВПО, зареєстровані й проживають в населених пунктах Івано-Франківського району (за винятком міста Івано-Франківська) і належать до таких соціальний верств населення:

  • Люди з інвалідністю I або II групи.
  • Батьки або опікуни, що виховують дитину з інвалідністю.
  • Самотні матері-одиначки чи батьки-одинаки, що самостійно виховують дитину і не отримують компенсаційних виплат чи аліментів від іншого з батьків.

Як отримати допомогу

Щоб отримати допомогу, необхідно подати заявку. Переселенці повинні особисто звернутися до благодійного фонду Товариство Червоного Хреста України в Івано-Франківській області до 17 листопада 2023 року. 

Графік роботи й прийому заявок на підтримку: понеділок — п’ятниця 9:00 – 18:00.

Звернутися за допомогою можуть лише ВПО з Івано-Франківського району (окрім Івано-Франківської територіальної громади), які нададуть відповідні документи про підтвердження соціального статусу.

Контактні дані й адреса Івано-Франківської обласної благодійної організації “Товариство Червоного Хреста України”: Місто Івано-Франківськ, вулиця Панаса Мирного, 8.

Телефони для консультацій та детальної інформації: +38 (067) 408 26 14 або +38 (099) 009 72 50.

Схожі записи

Новини партнерів