Фінансова допомога для внутрішньо переміщених осіб Тернопільської області

Тернопільська обласна організація “Товариство Червоного хреста України” підтримує внутрішньо переміщених осіб регіону. Благодійна організація відновлює видачу коштів для ВПО. Фінансова допомога надаватиметься визначених соціально незахищеним категоріям переселенців, котрі зареєстровані й проживають на території Тернопільської області. Розмір допомоги визначений програмою проєкту. Зареєструватися на отримання фінансової підтримки необхідно з 9.01 по 26.01.2024 року.

Хто може отримати допомогу 

Переселенці Тернопільщини мають змогу отримати грошову допомогу від “Товариства Червоного хреста України”, якщо належать до однієї з таких суспільних груп:

  • Особи, що набули через війну будь-яку групу 

інвалідності набули (розпочинаючи з 2014 року і донині).

  • Багатодітні родини переселенців.
  • Громадяни, що мають інвалідність 1 або 2 групи.
  • Родини ВПО, що виховують дітей з інвалідністю віком до 18 років. 
  • Самотні люди похилого віку понад 65 років.
  • Самотні матері або батьки-одинаки.
  • ВПО віком понад 70 років.

Допомога видається виключно внутрішньо переміщеним особам Тернопільщини.

Як отримати допомогу

Внутрішньо переміщені особи, що проживають на території Тернопільської області, мають право отримати допомогу у вигляді фінансовий виплат. Підтримка надається лише тим переселенцям, котрі не отримували грошової зимової допомоги від “Товариства Червоного хреста України” протягом останніх трьох місяців. 

Реєстрація буде відбуватися з 9.01 по 26.01.2024 року. Внутрішньо переміщені особи, що проживають у населених пунктах Чортківського району, можуть подати заявки на фінансову допомогу з 9 до 15 січня. Для тих громадян, що не зареєструються не отримання грошової підтримки на території своїх громад, буде можливість заповнити заявку у місті Тернопіль з 22 по 26 січня 2024 року.

Контактні дані для додаткових запитань та консультацій щодо отримання фінансової та інших видів допомоги для внутрішньо переміщених осіб Тернопільщини:

+3800673039488;

 +380671051288;

 +380500206790.

Схожі записи

Новини партнерів