Фінансова допомога для сільського господарства України

Сільське господарство — це важлива ланка економіки України. Чимало фермерів і власників аграрних підприємств втратили можливість для повноцінного розвитку й діяльності в умовах війни. З метою їхньої підтримки міжнародна благодійна організація Mercy Corps розпочала реалізацію благодійного проекту в аграрній сфері України. Фінансова допомога передбачена у двох категоріях:

  • Домогосподарства, які займаються веденням сільського господарства, а також дрібні фермери. Розмір допомоги для цієї категорії становить приблизно 3 тисячі доларів.
  • Малі та середні аграрні бізнеси. Фінансування бізнесу передбачається допомогу в розмірі 75 тисяч доларів.

Хто може отримати допомогу 

Аграрії України можуть отримати фінансову допомогу, якщо відповідають таким вимогам благодійної програми підтримки:

  • Проводять систематичну сільськогосподарську діяльність, є власниками ферм, малого чи середнього аграрного бізнесу;
  • Місцеве населення чи ВПО в постраждалих від війни регіонів: Донеччини, Харківщини, Запоріжчини, Миколаївщини, Херсонщини.
  • На території ведення сільськогосподарської діяльності не проходять активні бойові дії та немає загроз особливої небезпеки.
  • Для власників бізнесу необхідною умовою участі в проекті є особисте капіталовкладення у розмірі половини суми, що буде надана підтримкою Mercy Corps.

Як отримати допомогу 

Аграрії, які хочуть отримати допомогу насамперед повинні відповідати умовам програм підтримки й бути зареєстрованими на сайті громадського органів Mercy Corps.

Після цього вони повинні заповнити анкету для участі в конкурсі. Для цього необхідно дати відповіді на запитання про особливості аграрної роботи, специфіку бізнесу, масштаби втрат під час війни й дані про необхідність відновленні сфери сільського господарства. Представники бізнесу повинні заповнити заявку за посиланням. Власникам домогосподарств із веденням сільського господарства і фермерам необхідно скористатися анкетою за цим посиланням.

Після подачі заявок буде відбуватися конкурсний відбір з-поміж учасників. Лише після цього переможці зможуть отримати фінансову допомогу й повинні представити бізнес-план і стратегію розвитку й відновлення діяльності. 

Мета даного проекту — підтримати переселенців та місцевих мешканців постраждалих внаслідок війни регіонів, які активно займаються аграрною діяльністю.

Контактні дані для консультацій: 0 800 332 590 — гаряча лінія фонду (дзвінки з території України безкоштовні для всіх мобільних операторів).

Більше інформації про благодійний проект підтримки сільського господарства можна дізнатися на сайті міжнародної організації Mercy Corps.

Схожі записи

Новини партнерів