Евакуація населення з Донецької області

У зв’язку із воєнними подіями, мешканці Донецької області опинилися в небезпечному становищі. Щоб врятувати громадян України від загрози для життя і здоров’я благодійна організація ADRA Ukraine надає підтримку в евакуації населення. Жителі Донецької області можуть отримати допомогу в таких сферах:

  • Евакуація з небезпечних територій.
  • У разі необхідності, для маломобільних категорій населення надається транспортний засіб “Швидкої медичної допомоги”. Проте медсупровід при такій формі евакуації відсутній, тож громадянам самостійно потрібно подбати про супроводжуючу особу (родича, волонтера або медичного працівника).
  • Надання тимчасово прихистку у більш безпечних регіонах країни (наразі ця послуга тимчасово призупинена через відсутність вільних житлових місць).

Допомога у вивезенні цивільного населення з небезпечних територій надається за сприяння урядових органів влади Канади, Міністерства закордонних справ Німеччини, осередку ADRA в Німеччині. Підтримка реалізується завдяки проєктам “Lifesaving Evacuation, Assistance, Protection” та “Гуманітарна допомога постраждалому від конфлікту населенню та біженцям в Україні та сусідніх країнах, особливо для людей похилого віку, жінок та дітей”.

Хто може отримати допомогу 

Отримати допомогу можуть громадяни України, що потребують евакуації з Донецької області й хочуть оформити статус ВПО. Пріоритетними є такі верстви населення:

  • пенсіонери, люди похилого віку
  • особи з інвалідністю та обмеженими можливостями
  • вагітні жінки
  • сім’ї з новонародженими та неповнолітніми дітьми
  • люди зі складними захворюваннями

Як отримати допомогу

Щоб отримати допомогу, потрібно повідомити про своє бажання евакуювати за номером телефону: +38 050 572 04 07 або +38 067 203 62 48.

Переселенці повинні вказати місце, звідки планують виїхати, щоб волонтери могли скласти логістику евакуаційного маршруту й надати необхідну підтримку. Якщо особа належить до маломобільної групи населення, то заздалегідь повинна самостійно потурбуватися про свій супровід під час евакуаційного рейсу.Контактні дані для запитань, детальнішої інформації, подачі заявок на евакуацію: +38 (050) 572 04 07 та +38 (067) 203 62 48.

Схожі записи

Новини партнерів