Допомога для тварин на Харківщині

У складний воєнний час страждають від розрухи й військової агресії не лише люди, але й тварини. В кожному регіоні держави є місцеве населення та ВПО, яке не байдуже до цієї гострої актуальної проблеми суспільства. Громадяни створюють міні-притулки або самостійно доглядають значну кількість тварин. Для таких осіб громадська благодійна організація “United for Animals” надає підтримку. Гуманітарна допомога призначена для жителів і переселенців Харківських області. Розмір допомоги становить набір корму для тварин, який представлений у різних формах та варіантах. Важливо пам’ятати, що гуманітарна допомога не може підлягати продажу, за це передбачена кримінальна відповідальність.

Хто може отримати допомогу

Харків’яни та мешканці Харківської області можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді корму для тварин, якщо здійснюють таку діяльність:

  1. Опікуються тваринами у спеціально створеної міні-притулках.
  2. Самостійно доглядають 20 і більше тварин.

Допомогу можна забрати особисто зі складу або оформити доставку послугами кур’єрської служби Нова пошта після пред’явлення документів, що підтверджують особу.

Як отримати допомогу 

Жителі Харківщини повинні заповнити анкету за цим посиланням, аби отримати допомогу для тварин, про яких турбуються. В електронній формі потрібно надати таку інформацію:

  • Прізвище, ім’я, по батькові.
  • Номер телефону.
  • Фотографії тварин, за якими здійснюється догляд.
  • Посилання на соціальні мережі.
  • Вид та кількість тварин, за якими доглядає заявник.
  • Фактична адреса проживання 

Важливою умовою для підтримки є розміщення на сторінках соціальних мереж фотозвіту про отримання й використання корму для тварин.

У випадку корму Новою поштою, волонтери благодійної організації “United for Animals” використають контактні дані для доставки, що будуть вказані в анкеті при реєстрації.

Схожі записи

Фінансова допомога українцям від Acted

Французька гуманітарна організація ACTED відновила прий...

До 200 000 грн на ремонт пошкодженого житла

В Україні запустили єВідновлення — це державна програма...

Новини партнерів