Допомога для дітей із травмами або вродженими вадами обличчя

Захист прав дітей — важливий напрям суспільних роботи. Дітям, котрі мають вроджені вади лиця або отримали травми обличчя через відсутність військові дії, Львівська лікарня «Охматдит» надає можливість пройти безоплатну консультацію та безкоштовну операцію. Допомогу можуть отримати ВПО і місцеве населення, яке потребує лікування. Консультування буде проходити з 28.04 по 04.05.2023 року. Підтримка надається за сприяння місії «Reconstruction».

Хто може отримати допомогу

Діти  віком з народження до 18 років можуть отримати допомогу у безкоштовному консультуванні й оперативному втручанні, якщо мають наступні особливості:

  • Мінно-вибухове травмування.
  • Вади очей або повік як вроджені, так і набуті.
  • Вроджені вади розвитку.
  • Мальформації судинні шиї та голови.

Медична підтримка в рамках програми надається безкоштовно.

Як отримати допомогу

Сім’ї, які мають неповнолітніх дітей з воєнними травмами або вродженими вадами обличчя, можуть отримати допомогу від медичного закладу у період з 28 квітня по 04 травня 2024 року. Для цього необхідно заповнити анкету про особливості захворювання дитини за цим посиланням. Крім того, переселенці або інші категорії громадян можуть зареєструватися на отримання медичної підтримки за телефоном.

Контактні дані для запису на консультацію та додаткової інформації щодо реалізації програми: +38 (098) 776 23 55 або  +38 (067) 760 00 31.

Схожі записи

Новини партнерів