Допомога в лікуванні дітей міста Дніпра

Складні дитячі захворювання — це виклик не лише для малюків, але й складне випробування для всієї родини. На жаль, часто лікування не відбувається через відсутність на це коштів. У випадках дороговартісної терапії, сім’я з хворою дитиною потребує фінансової підтримки заради збереження її життя. Благодійний фонд Добро Тут турбується про такі родини. Саме тому розпочинається підтримка для важко хворих дітей міста Дніпра. Фінансова допомога буде надаватися 7 сім’ям, які обиратимуть колективним рішенням волонтерів фонду. Загальний розмір допомоги становить 500 тисяч гривень. 

Хто може отримати допомогу 

Отримати фінансову допомогу на лікування дитини можуть місцеві жителі Дніпра, а також ВПО, що зареєстровані й проживають у цьому місті, за умови, що їхня дитина має складне захворювання та потребує дороговартісного лікування й оперативного втручання.

Отримати підтримку зможуть лише 7 родин, які будуть обрані з-поміж усіх заявок об’єктивним та неупередженим рішенням колективу волонтерів організації Добро тут.

Як отримати допомогу 

Для того, щоб отримати допомогу на операцію важко хворій дитині, необхідно надіслати лист на електронну адресу: [email protected]

Місцеві жителі чи переселенці в місті Дніпрі, які мають дитину, що потребує складного оперативного втручання, повинні розповісти у листі історію про хворобу дитини, а також вказати такі відомості:

  • Прізвище, ім’я, по батькові заявника, який просить надати фінансову підтримку.
  • Номер мобільного телефону для зворотного зв’язку.
  • Медичні документи про хворобу дитини й необхідність проведення операцій. Документи обов’язково повинні бути завірені підписом і печаткою лікаря, а також печаткою медзакладу.

Контактні дані для додаткової інформації: соціальна мережа Facebook. Сюди можна написати в приватні повідомлення будь-які запитання щодо підтримки.

Схожі записи

Фінансова допомога українським сімʼям в Польщі

Українські біженці з дітьми можуть додатково отримати г...

Гуманітарна допомога від Support Kherson

Благодійний Фонд заснований небайдужими херсонцями післ...

Новини партнерів