Допомога маленькому бізнесу під час війни

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Укрпошта, TECHBUREAU та за підтримки Дія.Бізнес створили проєкт Made in UA Support Project.

Мета цього проекта – підтримка крафтових виробників, які залишилися в Україні й продовжують працювати.

100 українських маленьких виробників, які залишилися в Україні та намагаються продовжити свою діяльність, зможуть отримати по $1000 на підтримку своїх брендів.

Для того, щоб отримати участь у Made in UA Support Project необхідно зареєструватися та подати заявку до 10 травня на сайті.

Умови участі:

➤   Виробництво фізичних товарів – іграшки, картини, меблі, декор для дому, одяг, посуд, косметика тощо.

➤  Ваш бізнес повинен бути офіційно зареєстрований у формі товариства з обмеженою відповідальністю або як фізична особа-підприємець 2 чи 3 групи єдиного податку.

➤   Виробництво товарів розташоване і залишається в Україні.

24 травня внутрішнім голосуванням будуть обрані 100 компаній, які отримають допомогу. Таким компаніям буде надана інструкція для отримання грошової допомоги. Гроші можна витрати на будь-що, що допоможе підтримати виробництво, наприклад на логістику, маркетинг, саме виробництво товарів тощо.

Окрім грошового призу переможці отримають додаткову допомогу у вигляді 11 промокодів на суму від 5 000 до 30 000 грн, які можна бути використати для відправлень з відділень «Укрпошта» в будь-яку країну, та консультації для 10 компаній щодо трендів e-commerce пріоритетних ринків.

На зазначену Вами електронну пошту прийде лист щодо результатів конкурсу. Також, результати будуть оголошені на офіційному сайті проєкту.

Схожі записи

До 250 000 грн на розвиток власної справи

З метою підтримки українського бізнесу та задля створен...

Безвідсотковий кредит для бізнесу

Український бізнес в умовах війни потребує великої підт...

Новини партнерів