Допомога маленькому бізнесу під час війни

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Укрпошта, TECHBUREAU та за підтримки Дія.Бізнес створили проєкт Made in UA Support Project.

Мета цього проекта – підтримка крафтових виробників, які залишилися в Україні й продовжують працювати.

100 українських маленьких виробників, які залишилися в Україні та намагаються продовжити свою діяльність, зможуть отримати по $1000 на підтримку своїх брендів.

Для того, щоб отримати участь у Made in UA Support Project необхідно зареєструватися та подати заявку до 10 травня на сайті.

Умови участі:

➤   Виробництво фізичних товарів – іграшки, картини, меблі, декор для дому, одяг, посуд, косметика тощо.

➤  Ваш бізнес повинен бути офіційно зареєстрований у формі товариства з обмеженою відповідальністю або як фізична особа-підприємець 2 чи 3 групи єдиного податку.

➤   Виробництво товарів розташоване і залишається в Україні.

24 травня внутрішнім голосуванням будуть обрані 100 компаній, які отримають допомогу. Таким компаніям буде надана інструкція для отримання грошової допомоги. Гроші можна витрати на будь-що, що допоможе підтримати виробництво, наприклад на логістику, маркетинг, саме виробництво товарів тощо.

Окрім грошового призу переможці отримають додаткову допомогу у вигляді 11 промокодів на суму від 5 000 до 30 000 грн, які можна бути використати для відправлень з відділень «Укрпошта» в будь-яку країну, та консультації для 10 компаній щодо трендів e-commerce пріоритетних ринків.

На зазначену Вами електронну пошту прийде лист щодо результатів конкурсу. Також, результати будуть оголошені на офіційному сайті проєкту.

Схожі записи

Грантові програми до 1 000 000 грн на власний бізнес

Уряд країни запускає нові грантові програми для ветеран...

До 250 000 грн на розвиток власної справи

З метою підтримки українського бізнесу та задля створен...