До 53 280 грн для родин у Запорізькій області

Завдяки підтримки Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва, Swiss Solidarity та Caritas Switzerland Карітас Запоріжжя відновлюють реєстрацію на стабілізаційну фінансову допомогу в рамках проєкту «Грошова допомога та стійкість для України».

Загальна сума допомоги становить до 53 280 грн на родину (з розрахунку 2 220 грн на 1 особу протягом 6 місяців (до 4 осіб).

Також будуть надаватися психологічна підтримка та послуги кейс-менеджера для постраждалого населення.

Хто може отримати допомогу

Отримати фінансову допомогу можуть сімʼї, які приїхали із зон бойових дій після 24.02.2022 року та відповідають наступним всім 3м критеріям відбору:

Критерії відбору № 1

Належність до однієї з таких категорій вразливості:

  • вагітні жінки
  • матері з дітьми віком до 3х років
  • багатодітні родини (3 або більше дітей віком до 18 років)
  • член домогосподарства з обмеженими можливостями або є членом домогосподарства особи з обмеженими можливостями
  • самотня особа похилого віку (від 55 років) або домогосподарство, яке складається з 1 чи 2 літніх людей, які не мають підтримки рідних
  • особа з важким захворюванням або є членом домогосподарства особи з важким захворюванням
  • самотні матері / батьки або опікуни неповнолітніх дітей

Критерій відбору № 2

Домогосподарство втратило джерело доходу або ті, чий середній місячний дохід на 1 особу становить менше 5 865 грн (сума, що зазначена у довідці про доходи буде сумуватися із виплатою ВПО і не має перевищувати суму у розмірі 6 176 грн).

Критерій відбору №3

Домогосподарство ледве задовольняє свої необхідні базові потреби.

Потребуючи домогосподарства, які відповідають вищезазначеним критеріям вразливості і проживають у наступних територіальних громадах Запорізької області: Вільнянська, Матвіївська, Петро-Михайлівська, Широківська, Михайло-Лукашівська, Новомиколаївська – можуть реєструватися в офісі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Семафорна, буд. 8, з 10:00 до 16:00 г в порядку живої черги. Зазначені громади – це громади фактичного проживання після переселення, тобто Ви маєте бути зареєстровані у цих територіальних громадах як ВПО, громада Вашого вибуття може бути будь-яка.

Як отримати допомогу

Виїзна реєстрація відбудеться 28 вересня 2023 року у селі Українка Матвіївської територіальної громади, з 10:00 до 13:00 г у приміщення ЦНАПу за адресою: вул. Миру, буд. 14в.

Схожі записи

Новини партнерів