Благодійна допомога для вразливих категорій повнолітніх громадян

Допомога людям, яким виповнилося вісімнадцять років, є основою ціллю діяльності благодійного фонду «Хелпус». Організація допомагає зі збором коштів для осіб, що потребують лікування, а також знаходяться у кризових ситуаціях (ВПО, люди з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї тощо). Фінансова допомога полягає в організації грошових зборів. Для цього благодійним фондом поширюється інформація на сайті та соціальних мережах. Розмір допомоги не може перевищувати потреби заявника на лікування. Крім того, зібрані кошти не видаються готівкою, підтримка здійснюється у вигляді придбаних ліків чи оплати необхідних медичних послуг.

Хто може отримати допомогу

У випадку необхідності лікування повнолітні особи мають змогу отримати грошову допомогу, якщо дотримані наступні умови проєкту:

  1. Особі виповнилося 18 років.
  2. Наявні документи, що підтверджують потребу в лікуванні або перебування в кризових обставинах.
  3. Відправлений повний пакет документів та фотографій на електронну адресу благодійного фонду.
  4. Заявник сприяє поширенню інформації про благодійний збір у спеціальних мережах.
  5. Заявник погоджується бути підзвітним щодо використання підтримки й контактувати з координаторами проєкту.

У випадку, якщо працівники фонду не можуть зв’язатися із заявником упродовж місяця, збір закривається та допомога не буде надаватися. Першочергово підтримка призначена для мешканців Запорізькою області, допомога яким може бути надана в межах нашої держави.

Як отримати допомогу

Збір коштів фондом «Хелпус» здійснює для підтримки дорослого населення. Якщо в особи є необхідність і право отримати допомогу, їй необхідно подати заяву, зразок якої розміщений за цим посиланням. Крім заяви, необхідно надати такі підтверджуючі документи:

  • медичні документи, які підтверджують встановлений діагноз і потребу в лікуванні;
  • якісні фотографії заявника, які будуть розміщені в соціальних мережах та на сайті фонду;
  • призначення лікаря або рецепт на медичні препарати;
  • згода на поширення інформації у соцмережах та засобах масової інформації;
  • документи для підтвердження додаткових салатних обставин (довідка про ВПО, якщо це переселенці, довідка про малозабезпечену сім’ю тощо).

Усі необхідні документи потрібно надіслати на електронну адресу фонду: [email protected]. Заявки, надіслані в соціальних мережах, розглядатися не будуть. 

У випадку недостовірності інформації або відсутності звітності та зв’язку із заявником збір коштів буде зупинений. Допомога надається виключно на медикаментозне традиційне лікування, що призначене медичними працівниками.

Додаткову інформацію, а також контактні дані благодійного фонду «Хелпус» розміщені на офіційному сайті організації.

Схожі записи

Новини партнерів