Благодійна допомога для мешканців Одеси

Підтримка тих, хто переживає складні життєві обставини, є важливою у воєнний час. Благодійна громадська організація “МІР” (Міжнародний інтеграційний рух) здійснює програму підтримки для внутрішньо переміщених осіб та усіх інших жителів Одеси. Гуманітарна допомога видається щомісяця, незалежно від категорії вразливості громадян. Одяг, взуття та інші необхідні речі призначені для тих, хто переживає труднощі.

Хто може отримати допомогу 

Можливість отримати гуманітарну допомогу від громадської організації “Міжнародний інтеграційний рух” мають такі громадяни:

  1. Місцеве населення та внутрішні переселенці, що проживають у місті Одеса.
  2. Особи, що мають необхідність у гуманітарній підтримці через складні життєві обставини, в яких опинилися.

Будь-яка соціально вразлива суспільна категорія може стати учасником програми допомоги.

Як отримати допомогу 

Одесити та внутрішні переселенці міста можуть отримати допомогу після попередньої реєстрації. Для заповнення заявки необхідно перейти за посиланням. В електронній формі потрібно надати особисті дані, контактні відомості та інформацію про життєві обставини, в яких перебуває заявник. У Telegram-каналі благодійної організації систематично публікується список отримувачів підтримки, а також вказується дата, час та місце видачі гуманітарної підтримки. Допомогу отримувати можна щомісяця, у випадку необхідності. Для цього необхідно зареєструватися й пред’явити паспорт та ідентифікаційний код платника податків під час видачі гуманітарної допомоги.

Контактні дані громадської організації “МІР” в соціальних мережах та месенджерах: Telegram-канал та офіційна сторінка у Facebook.

Схожі записи

Новини партнерів