Безвідсотковий кредит для бізнесу

Український бізнес в умовах війни потребує великої підтримки й значних інвестицій. З цією метою значна частина громадян нашої держави можуть отримати кошти для організації чи розширення власної справи. Такий крок дозволить підтримати вітчизняну економіку, а також стане допомогою для українських родин. Центр зайнятості населення сприяє працевлаштуванню громадян завдяки даному проекту. Фінансова допомога надається ВПО та місцевим мешканцям усіх регіонів України, які належать до категорії малозабезпечених і прагнуть створити й розвивати власний бізнес. Розмір допомоги становить 100 000 гривень. Дана сума видається у формі безвідсоткового кредиту терміном на 3 роки. До того ж, програмою визначений перелік умов, за яких грошову позику можна не повертати. Зокрема, у тому випадку, якщо за 3-річний термін податків у державну казну буде сплачено не менше, як 100 тисяч гривень. Ще однією умовою неповернення позики є офіційне працевлаштування двох малозабезпечених осіб мінімум на 2-річний термін.

Хто може отримати допомогу

Українці, котрі бажають організувати або розширити власний бізнес, можуть отримати фінансову допомогу від держави й отримати безвідсоткову позику в розмірі 100 000 гривень за таких умов:

  • Є представниками малозабезпеченої родини.
  • Мають презентацію чіткого бізнес-плану.
  • Готові оформити статус ФОП.

Кошти видаються у безготівковій формі і призначені для придбання обладнання чи інших засобів, необхідних для ведення власної справи.

Як отримати допомогу

Представники малозабезпечених категорії населення, які бажають розпочати власний бізнес, можуть отримати допомогу, якщо нададуть у місцевий Центр зайнятості населення наступні документи:

  • Бізнес-план.
  • Довідка, що підтверджує несудимість особи.
  • Заявка щодо засвідчення відомостей про відсутність або наявність обтяженння на майно.

Скористатися даною підтримкою мають право переселенці та місцеві жителі будь-якого регіону держави. Мапа розміщення центрів зайнятості знаходиться за посиланням.

Контактні дані для додаткової інформації та зв’язку можна знайти на сайтах регіональних центрів зайнятості населення України.

Схожі записи

Новини партнерів