Безоплатна компʼютерна томографія для українців

Українці мають право на проведення компʼютерної томографії (КТ) за рахунок нашої держави. 

Це дослідження, як і консультації лікарів, медичний супровід, проведення операцій тощо у медзакладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), є безоплатним для пацієнта.

Як зробити КТ безкоштовно

Зробити КТ можна у медичних установах, які підписали відповідний договір з Національною службою здоров’я України на амбулаторну допомогу, мають потрібне обладнання та можливості для проведення обстеження.

1. Для того, щоб зробити КТ безоплатно, потрібно мати відповідне направлення лікуючого або Вашого сімейного лікаря. За необхідністю лікар може виписати направлення на проведення КТ в в іншій зоні, яке також буде безоплатним.

2. Дізнатись адресу та контактні дані лікарні, в якій Ви можете зробити безоплатно КТ, Ви можете за наступним номером телефону: 16-77

Також, можна подивитися на веб-сайті НСЗУ медичний заклад, де можна зробити безоплатне КТ.

Для цього потрібно перейти на веб-сайт НСЗУ за цим посиланням та обрати аналітичну панель (дашборд) «Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій». Далі, у фільтрі «Населений пункт» зазначте Ваше поточне місто проживання, а у фільтрі «Група послуг» – «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах», пункт №9. 

3. Потім необхідно зателефонувати до обраної лікарні та уточнити, чи є в ньому все необхідне для такого обстеження та запишіться на прийом. 

У випадку, якщо людина вже перебуває на лікуванні у стаціонарі, то всі потрібні обстеження проводяться в тій лікарні за умови наявності необхідного обладнання. 

У разі порушення прав пацієнта, подайте скаргу в НСЗУ за допомогою телефону: 16-77, на e-mail: [email protected] або поштовим листом на наступну адресу: 04073, місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 19.

Контактні дані

телефон: 16-77

e-mail: [email protected]

Схожі записи

Гуманітарна допомога у Черкаській області

Наразі відкрита попередня реєстрація на отримання гуман...

Благодійна допомога для мешканців Одеси

Підтримка тих, хто переживає складні життєві обставини,...

Видача дитячого харчування для мешканців Житомирщини

Жителі Житомирської мають можливість отримати харчуванн...

Новини партнерів