Безкоштовний відпочинок для жінок у Закарпатті 

Жінки із соціально вразливих категорій потребують особливої турботи та відновлення. Аби підтримати їх, благодійна організація “Голос Ромні” організовує ретрит у Закарпатті. Жінки, що належать до соціально незахищених верств населення, можуть отримати відновлення під час шестиденного безкоштовного виїзду до мальовничого Закарпаття. Допомога передбачена для місцевого населення та ВПО різних регіонів України. Усього планується провести 3 заїзди тривалістю по 6 днів кожен в період з 8 по 28 липня 2024 року.

Хто може отримати допомогу 

Жінки можуть отримати допомогу у вигляді безкоштовного відпочинку в Закарпатті, якщо належать хоча б до однієї з таких соціально вразливих груп:

  • Жінки зі статусом ВПО.
  • Жінки, що мають ромське походження.
  • Багатодітні сім’ї.
  • Дружини загиблих Захисників України.
  • Одинокі матері, що самостійно виховують дитину.

Програма виїзду розрахована для жінок та дітей. Важливо зазначити, що чоловіки, старші 17 років, не можуть стати учасниками ретриту.

Як отримати допомогу 

Якщо жінки-переселенці чи інші соціально вразливі верстви мають бажання отримати допомогу у вигляді безоплатного відпочинку в Закарпатті, їм необхідно подати заявку до 3.06.2024 року. Анкета для реєстрації на підтримку розміщена за посиланням. В електронній формі необхідно вказати особисту інформацію та відомості про склад сім’ї.

Контактні дані, надані заявницею в реєстраційній анкеті, будуть використані для зворотного зв’язку й надання подальшої інформації щодо організувати ретриту.

Схожі записи

Гуманітарна допомога у Хмельницькому

Громадська організація Територія Добра Поділля надають ...

Благодійна допомога від БФ «Карітас-Житомир»

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» приймає заявки на от...

Допомога українцям від фонду Люди Ікc

У 2018 році зібрались небайдужі люди, які надають допом...

Новини партнерів