Безкоштовні вітамінні комплекси для майбутніх та молодих мам

Навіть в умовах війни рф проти України, нація продовжує народження та виховання дітей. Це дуже важливо для будь-якої країни. Сьогодні молоді мами та ті, хто тільки збираються ними стати, можуть отримати підтримку від благодійного фонду. У сучасних реаліях мами потребують повноцінного вітамінного комплексу. Саме тому в Україні діє програма, яка дозволяє безкоштовно отримати вітамінний курс для цієї категорії громадян.

Хто може отримати допомогу

Отримати гуманітарну допомогу можуть молоді мами та жінки на будь-якому строку вагітності. Зазначимо, що така підтримка надається зовсім безкоштовно. Проєкт працює сьогодні вже з 21 медичним закладом. Організатори проєкта надають можливість отримувати приємні подарунки для тих, хто вже зареєструвалися та отримали допомогу.

Як отримати допомогу

Переселенці або інші громадяни України мають право отримати допомогу. Для цього потрібно зробити три невеличких кроки, а саме:

  • відкрити документ з переліком медичних закладів, з якими можна співпрацювати, оскільки вони вже отримали необхідну кількість вітамінних комплексів;
  • заповнити стандарту форму – зазначимо, що організатори постійно працюють над розширенням географії розташування медичних закладів, тому вам буде легко знайти своє місто чи область, а в іншому випадку доведеться трохи зачекати;
  • для отримання безкоштовних вітамінів потрібно зв’язатися з представником медичного закладу, до якого Ви подали заявку.

За посиланням Ви отримаєте всю необхідну інформацію. В разі потреби, зв’яжіться з представниками проєкту. Звернутися можна в будь-який зручний для вас час, враховуючи часи роботи фонду.

Найменування організації, що надає допомогу: Razom for Ukraine.

Схожі записи

Допомога українцям від платформи Juravli

Платформа Juravli – це зручний сервіс, що обʼєднує воло...

Гуманітарна допомога дітям

Благодійний фонд Суверен надає гуманітарну підтримку сі...

Новини партнерів