Безкоштовні іграшки для дітей

Дитинство — особливий період в житті кожної людини. На жаль, в сучасних реаліях не всі діти можуть отримати те, про що мріють. Проте є небайдужі люди, які готові допомогти малятами повірити в дива. Міжнародна соціальна платформа допомоги Find Refuge розпочала благодійний проект Circle of Toys. За період своєї діяльності організація здійснювала багато підтримки населенню, в тому числі й українським переселенцям в інших країнах. Гуманітарна допомога, що здійснюють в межах проекту Circle of Toys, — це можливість українським дітям отримати іграшку, про яку вони мріють. Цю іграшку надішлють їм за свій рахунок благодійники з різних куточків світу. Подарунки можуть бути новими або вживаними в бездоганному стані. Таким чином діти навчаться співчуттю та емпатії до ближніх, даруючи свою річ. У той же час інші діти отримають здійснення своєї мрії.

Хто може отримати допомогу

Отримати гуманітарну допомогу у вигляді іграшки можуть усі громадяни, котрі є батьками чи опікунами дітей до 16 років. Особливо доречною стане ця підтримка для ВПО, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю. Адже це можливість отримати омріяну іграшку тим дітям, сім’ї яких не мають на це коштів.

Як отримати допомогу

Переселенці, багатодітні родини та інші категорії населення можуть отримати допомогу, зареєструвавшись на платформі за посиланням.

В анкеті необхідно надати таку інформацію про дитину:

  • Ім’я.
  • Вік, стать, дата народження.
  • Інформація щодо іграшки, про яку мріє дитина.
  • Уподобання й захоплення.
  • Фото дитини.

Крім того, потрібно надати контактні дані для отримання подарунка поштовою службою.

Проект реалізується за допомогою здійснення таких кроків:

  • Людина, яка хоче надати підтримку й подарувати іграшку, реєструється у якості гівера на платформі.
  • Гівер знаходить у своєму особистому кабінеті заявки від тих осіб, чиї діти хочуть отримати іграшку.
  • Гівер обирає того, кому дарує іграшку, й надсилає за свій рахунок подарунок для сім’ї, що подавала заявку.

Важливою умовою є доставка за рахунок відправника, адже не всі сім’ї мають змогу самостійно оплатити доставку.Контактні дані соціальних мереж Find Refuge: Instagram. Тут розміщена вся актуальна інформація щодо проекту Circle of Toys та інших соціальних програм платформи.

Схожі записи

Причини відмови у виплатах для переселенців

На жаль, не завжди можна отримати відповідь, чому відмо...

Гуманітарна допомога від фонду Смілива Україна

Благодійний фонд «Смілива Україна» заснований у 2022 ро...

Новини партнерів