Безкоштовне житло для захисників Маріуполя

Маріуполь — місто, яке зазнало колосальних втрат і руйнування через російську воєнну агресію. Мужні захисники самовіддано й жертовно стояли в обороні цього міста. На жаль, значна частина з них загинули, ставши Вічними Героями. Багато хто із оборонців пройшов полон, отримав складні поранення чи інвалідність. Благодійна організація Ріната Ахметова “Серце Азовсталі” здійснює різносторонню підтримку захисників Маріуполя та членів їхніх родин. 

Сьогодні оборонці цього міста мають змогу отримати допомогу у вигляді безкоштовного житла. Таке благодійне помешкання у Києві вже отримав Олександр Дідур, захисник Маріуполя, котрий зазнав серйозних поранень та перебував більше року в російському полоні. Також, за цією програмою, найближчим часом отримають житло ще 15 оборонців та захисниць Маріуполя. 

Цей проект є складовою мілітарної ініціативи об’єднаної підтримки бізнесом Збройних Сил України “Сталевий фронт”, започаткованої Р.  Ахметовим. З 9 листопада розпочалася загальна реєстрація захисників Маріуполя для участі в програмі безкоштовного житла.

Хто може отримати допомогу

Право отримати допомогу у вигляді безкоштовного житла мають громадяни з будь-якого регіону України, в тому числі ВПО, якщо вони відповідають таким вимогам:

  • Брали участь у захисті Маріуполя в період з 24 лютого до березня 2023 року.
  • Отримали під час оборони Маріуполя інвалідність 1 або 2 групи.
  • Не мають власного помешкання або втратити його через війну. 

Якщо оборонці відповідають вищезазначеним вимогам, необхідно подати документи, які це засвідчують.

Як отримати допомогу

Щоб отримати допомогу, захисникам Маріуполя, які мають на це право, відповідно до вимог проекту, потрібно подати заявку на участь в програмі. Зробити це можна з 9 листопада 2023 по 9 лютого 2024 року за номером телефону “гарячої лінії”. Спеціалісти фонду зарестують військового й нададуть детальну консультацію про житлову підтримку.

Контактні дані гарячої лінії БО Серце Азовсталі, за яким необхідно подати заявку: 0 (800) 600 114.Більше інформації про цей та інші проекти можна дізнатися за посиланням у соцмережах.

Схожі записи

Новини партнерів