Безкоштовна підготовка до НМТ з англійської мови 

Благодійний фонд HopeUa має на меті підтримку соціально незахищених верств населення. Реалізація основних прав, визначених Конституцією України, є пріоритетним напрямком діяльності фонду. Отримання якісних освітніх послуг – це важлива потреба дітей, підлітків і молоді. Для підтримки юних українців, які мріють про належну вищу освіту, фонд HopeUa здійснює такий напрям роботи, як гуманітарна допомога у вигляді підготовки до НМТ з англійської мови. Розмір допомоги вимірюється не у фінансовому еквіваленті, а в кількості групових занять. Щотижня з листопада 2023 року по травень 2024 року безкоштовно буде проводитися по 2 уроки з англійської мови. Це важливий внесок у розвиток освіти й підтримки сімей з фінансовими труднощами.

Хто може отримати допомогу

Отримати гуманітарну допомогу у вигляді освітніх послуг з підготовки до НМТ можуть випускники шкіл й абітурієнти, які бажають вступити до вищих навчальних закладів, проте не мають змоги оплатити послуги репетиторів. Обов’язковою умовою є офіційне підтвердження скрутного матеріального становища. Скористатися цією пропозицією освітньої підтримки можуть такі категорії населення:

  • діти з малозабезпечених чи неповних родин;
  • переселенці із зони активних бойових дій;
  • діти-сироти;
  • сім’ї, що мають підтверджений статус ВПО;
  • родини військовослужбовців;
  • сім’ї загиблих Героїв України.

Таким родинам надається безоплатна можливість підготувати дітей до якісного складання НМТ, що вплине на подальшу освіту й майбутнє працевлаштування.     

Як отримати допомогу

Щоб отримати допомогу у формі навчальних курсів, потрібно здійснити такі кроки:

  1. Подати заявку, заповнивши анкету електронної форми, що розміщена за посиланням. Це потрібно здійснити в період з 15 по 28 жовтня 2023 року. 
  2. В анкеті необхідно вказати свої контактні дані, відомості про навчання, рівень володіння англійською мовою. Також обов’язково потрібно написати, в яких навчальних закладах хоче навчатися абітурієнт і чим мотивований цей вибір.
  3. Також необхідно зазначити, до яких пільгових категорій населення належить учень, прикріпивши в анкеті документ, який підтверджує цей соціальний статус.
  4. Пройти індивідуальне тестування для визначення освітнього рівня й можливості сформувати відповідні навчальні групи.

Кількість місць для отримання цього виду гуманітарної підтримки є обмеженою, тому не варто зволікати із оформленням заявки.

Якщо вас зацікавила інформація, ви можете дізнатися більше, перейшовши за посиланням до соцмереж:

Контактні дані благодійного фонду:

телефон: +380673263206.

адреса: м. Львів, вул. Героїв УПА, буд. 72, корпус 8

Схожі записи

Новини партнерів