Підтримка для тих, хто планує створити власний бізнес

В сьогоднішніх український реаліях бізнес потребує підтримки задля відновлення й наповнення економічної системи держави. Чимало українців мріють відкрити власний бізнес. Проте не всі знають, як правильно це зробити, яку стратегію обрати, на що зважати в розвитку підприємницької діяльності. Саме для таких громадян, зацікавлених у створенні власних економічних проектів, Київський національний економічний університет надає ґрунтовну підготовку й допомогу через стартап для майбутніх власників бізнесу. Пропозиція діє для ВПО та всіх інших категорій населення, які закріплені в цьому. Стартам пропонує наступні переваги для учасників:

  • Актуальні теоретичні знання від провідних менторів.
  • Практичні майстер-класи від успішних провідних бізнесменів.
  • Побудова ділових стосунків і вигідних зв’язків для партнерства під час проекту.
  • Можливість виграти кошти для втілення своїх бізнес-ідей.

Хто може взяти участь

Взяти участь у стартапі від Київського національного економічного університету можуть зацікавлені особи, що мають бачення, бізнес-ідею й бажання розпочати власну справу. Можливість стати учасником проекту мають усі мотивовані й цілеспрямовані особи з усіх регіонів України.

Тривалість навчання на проекті — 8 місяців.

Як взяти участь

КНЕУ пропонує отримати допомогу у вигляді унікального проєкту з побудови власного бізнесу.  Переселенці з різних регіонів держави, а також місцеві мешканці усіх куточків України можуть не тільки отримати ґрунтовні теоретичні знання, менторську експертну підтримку й безцінний практичний досвід, але й мають нагоду виграти грошовий приз для втілення свої бізнесової ідеї. Для участі в першому сезоні стартапу необхідно заповнити анкету за цим посиланням до 28 лютого 2024 року. В електронній формі необхідно відповісти на наступні запитання:

  • Прізвище, ім’я, по батькові.
  • Контактна інформація для зворотного зв’язку.
  • Навчальних заклад, курс та спеціальність, за якими учасник здобуває освіту.
  • Рівень знань англійської мови.
  •  Очікування від проекту.
  • Мотиваційний лист.

Коротка презентація, що висвітлює бізнес-ідею.

Для додаткової інформації, запитань та консультацій щодо даного проекту можна використати наступні контактні дані організаторів навчання: [email protected].

Схожі записи

Фінансова підтримка бізнесу для ВПО

Зусиллями організації Save the Children була вдало запу...

Грантові програми до 1 000 000 грн на власний бізнес

Уряд країни запускає нові грантові програми для ветеран...

Гранти для підтримки мікробізнесу

Розвиток підприємництва є важливою сферою економіки буд...

Новини партнерів