Відпочинок дітей з Мелітополя в Італії

Діти, котрі змушені були виїхати з рідного міста Мелітополь, мають багато викликів, важких спогадів і психологічної напруги. З метою їх відновлення Італійський благодійний фонд Puer спільно з Запорізькою облрадою організовує відпочинок для дітей в Італії. Допомогу можуть отримати діти, які є ВПО із міста Мелітополя. Упродовж місяця їх прийматимуть італійські родини, в яких проживають діти такого ж віку. Мова спілкування — італійська, проте досвід свідчить, що українські діти легко зможуть подолати мовний бар’єр і швидко налагодять комунікацією з італійською родиною, котра їх приймає. Розмір допомоги включає проживання в сім’ях протягом 30 діб, харчування й культурно-розважальні заходи. Діти з Мелітополя відправляться до Рима, Неаполя та Болонья у квітні 2024 року. Точні дати ще визначаються.

Хто може отримати допомогу

Діти мають нагоду отримати допомогу у вигляді відпочинку в Італії, якщо відповідають таким умовам благодійного проекту:

  • Мають статус ВПО і проживають на території, яку контролює Україна.
  • Виїхали з окупованого міста Мелітополя Запорізької області.
  • Належать до вікової категорії 7—11 років .

Як отримати допомогу

Діти, які є переселенці з Мелітополя, можуть отримати допомогу й поїхати на відпочинок до Італії після заповнення заявки до 28.01.2024 року до 12:00 за цим посиланням.

Підтримку у вигляді відпочинку в Італії українські діти з Мелітополя отримають безкоштовно. Наразі уточнюються умови фінансування транспортних, документальних та страхових витрат поїздки.

Після опрацювання анкети, фахівці зв’яжуться із родинами заявника, використавши контактні дані із заявки.

Схожі записи

Новини партнерів