Безкоштовні гарячі обіди жителям міста Полтава

У складний воєнний час соціально вразливі верстви населення потребують особливої підтримки. Кожній людині необхідна реалізація основних базових потреб, однією з яких є повноцінне якісне харчування. З цієї метою громадська благодійна організація “Карітас-Полтава” організувала проект підтримки соціально незахищених категорій населення в місті Полтава. Гуманітарна допомога полягає в наданні гарячих обідів таким людям. 

Хто може отримати допомогу

Отримати гуманітарну допомогу у вигляді гарячих обідів можуть місцеві мешканці та ВПО, зареєстровані в Полтаві, якщо вони належать до таких соціально вразливих груп населення:

  • Особи з інвалідністю I та II групи.
  • Самотні люди віком понад 60 років, в яких відсутні близькі родичі.

Для таких осіб буде надано абонемент, за яким вони зможуть щоденно отримувати гарячі повноцінні обіди.

Як отримати допомогу

Для того, щоб отримати допомогу, переселенці та місцеві жителі Полтави, що належать до вищезазначених верств населення, повинні зареєструватися в офісі благодійного фонду Карітас-Полтава.

Адреса фонду: місто Полтава, вулиця П. Орлика, 20/1. Громадяни, які зареєструються, отримають безкоштовний абонемент на підтримку у вигляді гарячих обідів, які видаються щоденно з 13 до 14 години.

Контактні дані благодійної організації Карітас-Полтава: +38 (050) 888 70 29. За цим номером телефону можна отримати детальну інформацію про гуманітарний проект безкоштовних обідів.

Схожі записи

Новини партнерів